Formy płatności

Do każdej przesyłki z towarem wysyłanym przez nasz sklep dołączona jest faktura VAT lub paragon fiskalny oraz gwarancja (prosimy o wcześniejsze uzgodnienie dotyczące paragonu lub faktury w trakcie składaniu zamówienia).

 

W naszym sklepie internetowym możliwe są różne rodzaje zapłaty za zakupiony towar:

  1. Płatność za pomocą bramki SHOPPER - płatność księgowana jest natychmiast po akceptacji transakcji przez klienta. Poza przelewami tradycyjnymi, dostępne są szybkie przelewy online, karty płatnicze Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic i BLIK. Operatorem płatności jest BlueMedia S.A.
  2. Przedpłata na konto - wysyłka towaru nastąpi dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.
  3. Za pobraniem - płatność następuje w chwili dostarczenia towaru przez Pocztę Polską.

Jeżeli wybrali Państwo przelew bankowy jako formę zapłaty, prosimy dokonać wpłaty na dane jak poniżej:

Firma Handlowa SZEKI
ul. Tadeusza Kościuszki 91a
37-600 Lubaczów
07 1240 1792 1111 0000 1972 1086 (PKO SA)
w tytule wpłaty wpisując nr zamówienia.

 

UWAGA!

Szanowni Państwo, zanim podejmiecie decyzję o zakupie, nasza firma prosi o wcześniejszy e-mail z potwierdzeniem iż aktualnie posiadamy produkt, którym jesteście zainteresowani.

Pomimo wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane informacje nie zawierają błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy lub ich częściowy brak nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy bardzo o kontakt z naszymi handlowcami przed podjęciem decyzji o zakupie. DZIĘKUJEMY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl